Berband Plzeň-hudba na svatbu,zábavu,ples,oslavu

BerBand Plzeň # Jana Berková # hudba na svatby # hudba na zábavy # kapela na svatby # kapela na zábavy # hudba na ples # kapela na ples # zábavy # svatby # večírky # firemní večírky # maturitní plesy # hudební duo # hudební skupina # hasičské a myslivecké plesy # bály # společenské akce # firemní akce # duo BerBand

Karel Braun – kytara, zpěv

Na kytaru jsem začal hrát v LŠU - obor klasická kytara. Pak už jsem pokračoval jen praxí a to hlavně během pětiletého studia v Praze, hraním po internátech, hospodách, vlacích a při dalších příležitostech.

1984 - Mé první veřejné  vystoupení proběhlo s vojenskou rockovou formací  HUKR  (HUdební  KRoužek - vtipný název odpovídá požadavkům na název socialistické vojenské kapely v roce 1984).

1985 - Po návratu z vojny v roce 1985 jsem spoluzaložil kapelu DEPO – ROCK a s touto kapelou jsem brázdil Západočeský kraj  až do jejího rozpadu v roce 1992.

1993 - Během dalších let jsem příležitostně hrál s přáteli a spolupracovníky po klubech, na soukromých akcích a zpívaných.

1999 - jsem přijal nabídku do zaběhnuté rockové kapely  EXPRES (působící převážně na Plzni severu), kde jsem působil až do roku  2011, kdy kapela ukončila činnost.

2011 - Kdo si zvykne na kontakt s publikem, dlouho bez něj nevydrží, takže téměř ihned po rozpadu předešlé kapely, jsem ve stejném roce spoluzaložil rockovou formaci  NANDEJ. Po půl roce zkoušení a několika změnách na postu zpěvačky, k nám do kapely dorazila na zkoušku Jana a nějaký čas u nás v Nandej zůstala…

2012 - Nicméně slovo dalo slovo a od listopadu 2012 jsem doplnil stav v její zábavové formaci a z bývalého dua BerkaBand vzniklo duo BerBand.

 

                                                                        Nashledanou se těší … Karel Braun